אנו מציעים מגוון רחב של כסאות גלגלים סטנדרטיים, אקטיביים, קלי משקל, ספורטיביים, בהתאמה אישית, גריאטריים וממונעים. הכיסאות מוצעים בכל הגדלים, כולל כיסאות גלגלים לילדים.

צריכים עזרה בבחירת כסא גלגלים ?

בחירת כסא גלגלים נכון עבורכם אינה משימה פשוטה, ועל כך אנו ממליצים לכם בחום להיעזר במיטב המומחים של אורטופדיקה שטינר, ולקבל ייעוץ מקצועי והכוונה לבחירה נכונה של כסא גלגלים.
צרו איתנו קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר וייעוץ מקצועיבחר בקטגוריה הרצוייה :

 

 

כיצד לבחור כסא גלגלים

 

אנחנו אמנם חיים בעולם שבו יותר ויותר מקומות הופכים לנגישים לנכים ובעלי מוגבלויות, אך עדיין זה בהחלט לא מספיק כדי לאפשר רמת חיים נאותה לזקוקים לכסא גלגלים.

בחירת כסא גלגלים עשויה להשפיע רבות על ההצלחה שלכם להתמודד עם הקשיים שהעולם מציב, ומנגד תמנע הוצאה כספית מיותרת שהתועלת ממנה לא רבה.

 

כסא גלגלים בהנעה עצמית

כסא גלגלים בהנעה עצמית הוא הכיסא ה"קלאסי", שבו למעשה עד היום משתמשים מרבים הנכים. הנעה עצמית משמעותה שהמשתמש בכסא הוא זה שמניע את עצמו.

ההנעה העצמית נעשית לרוב באמצעות 2 ידיים ולעיתים גם בשילוב של ידיים ורגל (כתלות ברמת הנכות).

בכסא גלגלים שכזה ישנו היתרון של עידוד פעילות גופנית – ידוע שנכות גורמת בין היתר גם לירידה בפעילות הגופנית והשמנה, ולכן הצורך להשקיע מאמץ פיזי בהנעת כיסא הגלגלים מסייעת בכך.

כסא גלגלים בהנעה עצמית מצריך כושר גופני מלא של שתי הידיים, אחרת ההנעה קשה פיזית והופכת למאמץ שאיננו בר-קיימא לאורך זמן.

אם אין ביכולתכם לבצע השקעה כספית נכבדת בשלב זה – ובתנאי שקיים כוח בשתי הידיים, ניתן בהחלט להסתפק בכסא גלגלית בהנעה עצמית.

 

כסא גלגלים ממונע

כסא גלגלים ממונע מאפשר למשתמש לשלוט בתנועה ללא הפעלת כוח פיזי כלשהו – הכל נעשה בלחיצת כפתור פשוטה.

היתרון המוחשי ברור – ניתן להתנייד בקלות גם במשך זמן רב, ובמיוחד בימים של חולשה יש בכך תועלת רבה.

מצד שני, קיים החסרון של מיעוט תנועה גופנית.

כסא גלגלים ממונע חשוב והכרחי לאלו שאינם מסוגלים להשתמש בכסא גלגלים רגיל. עבור יתר המשתמשים, מדובר בשאלה של נוחות שבידה תג מחיר נכבד.

 

כסא גלגלים נדחף

כסא גלגלים נדחף מיועד בעיקר עבור חולים סיעודיים, כאלו שאינם מסוגלים להניע את הכיסא באופן עצמאי.

הכיסא יכלול ידיות אחיזה אחוריות שיאפשרו למטפל להניע את הכיסא עבור המשתמש.

בעבר, הכיסא שימש גם נכים שהתקשו להניע בעצמם את כיסא הגלגלים, אך היום בעידן של כסאות גלגלים ממונעים, הדבר כבר מאוד לא מומלץ.מושגים קשורים: כסא גלגלים, כיסא גלגלים, כסאות גלגלים, כיסאות גלגלים, כסא גלגלים, כסאות גלגלים, כסא גלגלים ממונע, כסאות גלגלים לנכים, כסאות גלגלים ממונעים, כסא גלגלים לנכים, כסא גלגלים קל משקל, כסא גלגלים חשמלי

Joomla SEF URLs by Artio