כסא גלגלים מספק למשתמש בו ניידות ועצמאות שלא יכולים להתקבל כש נעזרים באדם נוסף כגון מטפל או קרוב משפחה. כסא גלגלים תורם לשיפור הכושר הגופני ומעלה את כמות הפעילות הפיזית של המשתמש באופן כללי בנוסף ומשפיע על מוטיבציה יותר חיובית. משתמש אשר מוגבל בתנועה בדרך כלל נמצא במצב סטטי במקומות מסוימים בבית כמו מיטה, ספה, כורסא וכדומה. הדבר מוריד מאפשרויות העשייה של האדם. הוא נמנע מטיפול עצמי מסוים, טיולים במרחב הקרוב בפנים או בחוץ, תעסוקה של תחביבים או פרנסה ועוד. מצב זה יכול להוביל למצב רוח ירוד ולפעמים גם השמנה. כאשר מצב רוח מרומם ופעילות פיזית לפעמים בפני עצמם עוזרים לתהליך ההחלמה.

 

עזרה טכנולוגית בדמות כסא גלגלים פותרת הרבה מהבעיות לעיל. במצבים מסוימים אף יכולה לפתור מהזדקקות להמצאות של אדם נוסף באופן קבוע או בתדירות גבוהה. קיימים סוגים שונים של כסאות גלגלים. כמובן שיש את הרגיל והסטנדרטי שבהנעה ידנית וזאת על ידי חישוק גדול מסביב לגלגלים האחוריים. כמו כן כסא גלגלים ממונע או כסא גלגלים חשמלי אשר מכיל מנוע קטן. יש גם תת סוגים של כסאות גלגלים כמו קל משקל שלרוב מיועד לילדים, כסא גלגלים לספורט שמתאפיין במבנה מיוחד של שלוש גלגלים כאשר השניים האחוריים מוטים פנימה, כסא גלגלים לטיולים שלגלגלים שלו יש צמיגים מותאמים לתנאי שטח קשים יותר מאשר הרצפה הרגילה, כסא גלגלים להושבה מורכבת שמאפשר ביצוע שינויים ברכיבים השונים של הכסא כמו שינוי רוחב ועומק המושב, תמיכות צד וראש, דפנות ורגליות פריקות ועוד.

 

טווח המחירים של כסאות גלגלים הוא רחב מאוד. זאת רכישה של מוצר שלמעשה היא השקעה מסוימת ולפעמים לתקופה לא קצרה. חשוב לפני להחליט מה הצרכים הנוכחיים והעתידיים של המשתמש מכסא גלגלים, כי זהו מוצר שיש חשיבות שיתאים לנוחות ולשימושים. לאחר מכן טוב לבוא לחנות ולהתרשם פיזית מהדגמים המוצעים בשוק ולברר תנאי תשלום. בחנויות ומשווקים מובילים ניתן לקבל ייעוץ מאנשי מקצוע בתחום שיעזרו גם להתאים לכם אישית את הכסא גלגלים.

 

אורטופדיקה שטינר היא ספק מוכר וותיק של גורמים גדולים בשוק, החברה מייצגת יצרנים עולמיים מובילים בתחום כסאות גלגלים. אורטופדיקה שטינר תתאים לכם כסא גלגלים באופן אישי ותספק שירות ותמיכה גם לאחר הקניה ועד בית הלקוח. צרו קשר או השאירו פרטים לבחירת כסא גלגלים כבר עכשיו!

Joomla SEF URLs by Artio