כסא גלגלים מספק למשתמש בו ניידות ועצמאות שלא יכולים להתקבל כש נעזרים באדם נוסף כגון מטפל או קרוב משפחה. כסא גלגלים תורם לשיפור הכושר הגופני ומעלה את כמות הפעילות הפיזית של המשתמש באופן כללי בנוסף ומשפיע על מוטיבציה יותר חיובית. משתמש אשר מוגבל בתנועה בדרך כלל נמצא במצב סטטי במקומות מסוימים בבית כמו מיטה, ספה, כורסא וכדומה. הדבר מוריד מאפשרויות העשייה של האדם. הוא נמנע מטיפול עצמי מסוים, טיולים במרחב הקרוב בפנים או בחוץ, תעסוקה של תחביבים או פרנסה ועוד. מצב זה יכול להוביל למצב רוח ירוד ולפעמים גם השמנה. כאשר מצב רוח מרומם ופעילות פיזית לפעמים בפני עצמם עוזרים לתהליך ההחלמה.

 

עזרה טכנולוגית בדמות כסא גלגלים פותרת הרבה מהבעיות לעיל. במצבים מסוימים אף יכולה לפתור מהזדקקות להמצאות של אדם נוסף באופן קבוע או בתדירות גבוהה. קיימים סוגים שונים של כסאות גלגלים. כמובן שיש את הרגיל והסטנדרטי שבהנעה ידנית וזאת על ידי חישוק גדול מסביב לגלגלים האחוריים. כמו כן כסא גלגלים ממונע או כסא גלגלים חשמלי אשר מכיל מנוע קטן. יש גם תת סוגים של כסאות גלגלים כמו קל משקל שלרוב מיועד לילדים, כסא גלגלים לספורט שמתאפיין במבנה מיוחד של שלוש גלגלים כאשר השניים האחוריים מוטים פנימה, כסא גלגלים לטיולים שלגלגלים שלו יש צמיגים מותאמים לתנאי שטח קשים יותר מאשר הרצפה הרגילה, כסא גלגלים להושבה מורכבת שמאפשר ביצוע שינויים ברכיבים השונים של הכסא כמו שינוי רוחב ועומק המושב, תמיכות צד וראש, דפנות ורגליות פריקות ועוד.

 

טווח המחירים של כסאות גלגלים הוא רחב מאוד. זאת רכישה של מוצר שלמעשה היא השקעה מסוימת ולפעמים לתקופה לא קצרה. חשוב לפני להחליט מה הצרכים הנוכחיים והעתידיים של המשתמש מכסא גלגלים, כי זהו מוצר שיש חשיבות שיתאים לנוחות ולשימושים. לאחר מכן טוב לבוא לחנות ולהתרשם פיזית מהדגמים המוצעים בשוק ולברר תנאי תשלום. בחנויות ומשווקים מובילים ניתן לקבל ייעוץ מאנשי מקצוע בתחום שיעזרו גם להתאים לכם אישית את הכסא גלגלים.

 

אורטופדיקה שטינר היא ספק מוכר וותיק של גורמים גדולים בשוק, החברה מייצגת יצרנים עולמיים מובילים בתחום כסאות גלגלים. אורטופדיקה שטינר תתאים לכם כסא גלגלים באופן אישי ותספק שירות ותמיכה גם לאחר הקניה ועד בית הלקוח. צרו קשר או השאירו פרטים לבחירת כסא גלגלים כבר עכשיו!

הליכה לשירותים יכולה להיות לא קלה פיזית למי שהגיע לגיל השלישי או עובר מחלה שמחלישה אותו או מכל סיבה אחרת שגורמת למוגבלות בתנועה וקושי בביצוע פעולות לטיפול עצמי. שירותים ואמבטיה הם חדרים רטובים שאחת מהסכנות היא החלקה. תנועה ותזוזה בחדר צר יחסית יכולה להיות בפני עצמה משימה מסובכת למי שקשה לו לנוע ברגיל ביום ביום. אחד הפתרונות הוא מטפל או אדם קרוב שיעזור אבל כמובן שיש בזה אי נוחות. פתרון נוסף הוא הטכנולוגיה. קיים כסא שרותים או רחצה שמיועד לחדרי אמבטיה ושירותים ותפקידים לעזור בביצוע הפעולות השונות בחדרים אלו. בין אם זו עזרה ב לשבת על האסלה או להתרחץ באמבטיה או מקלחת, שימוש בעזר זה מאפשרת בהרבה מקרים לא להזדקק לעזרה של אדם נוסף. עניין זה לא רק שתורם למצב נפשי חיובי בזכות העצמאות הנוספת שהמטופל מקבל אלא גם מעלה את המוטיבציה לביצוע פעולות נוספות לבד כמובן במידת האפשר.

כסאות שירותים ורחצה קיימים במגוון סוגים הנבדלים ביניהם הודות למאפיינים טכניים שונים. כולם עמידים למים מחומרים אל חלד. להלן כמה דוגמאות: כסא שירותים עם אפשרות הטיה במרחב (טילט) ומשענת ראש מתכוננת. כסא שירותים עם גלגלים גדולים שמיועד להנעה עצמית. כסא שירותים ורחצה שלא מתפרק וכולל סיר פלסטיק מובנה לנוחות מרבית. כסא שירותים מתקפל כמקשה אחת וגובה מושב מתכוון כך שניתן להשתמש בו מעל לאסלה וגם ליד המיטה. קיימים עוד סוגים נוספים בעלי אותו עיקרון של תמיכה ועזרה ב להתיישב ולהיעמד בשירותים ואמבטיה.

מדובר על כלי עזר שתורם משמעותית בשיפור חיי היום יום של אנשים מוגבלים בתנועה. תחושת עצמאות ומצב רוח חיובי חשובים בתהליך ההחלמה וההתמודדות עם הקשיים של תנועה מוגבלת. מאחר וישנם כמה סוגים בשוק מומלץ להחליט קודם מה הצרכים הדומיננטיים שלכם ולאחר מכן לקבל ייעוץ והסבר מאיש מקצוע בחנות שבה גם תראו את הדוגמאות פיזית ותוכלו לחוש את הפונקציונליות של כל אחת מהם.

ניתן ליצור קשר עם אורטופדיקה שטיינר למען מטרה זאת ואנחנו נשמח להתאים לכם את הכסא שירותים שיענה בצורה הטובה ביותר לצרכים שלכם.

כסא גלגלים – הדרך שלך לדאוג לבריאות ילדך
כאשר הילד שלנו חולה במחלה קשה ליבנו נשבר. מעבר לכאב הנפשי הרב על הסבל שלו ושלנו אנחנו גם מתמלאים פעמים רבות בנוגע לעתידו. ילדים בעלי מוגבלות פיזית לעיתים זקוקים לסיוע צמוד, אין ביכולתם לנוע בצורה עצמאית וקשה להם בשל כך גם לפתח עצמאות רגשית. כסא גלגלים יכול לעזור לאותם הילדים להתנועע בכוחות עצמם. שימוש בכל כסא גלגלים שמותאם להם אישית ישפר להם את התחושה האישית, את הביטחון העצמי, את הבריאות ואת איכות החיים. בשביל ילדים רבים שסובלים ממגבלה פיזית כסא גלגלים הוא הכרטיס לחופש ולעצמאות לה הם מייחלים.
על כסא גלגלים לילדים
כמו שילדים בריאים לומדים ללכת, כך ילדים בעלי מגבלה פיזית צריכים ללמוד להשתמש בכסא גלגלים. כסא גלגלים הוא לא חלק טבעי מהגוף שלנו ולכן הילדים צריכים ללמוד לשלוט בו ולנהוג בו. בשל כך, חשוב שכל כסא גלגלים שיש לילדים שלנו במהלך חייהם יהיה כסא שהם יאהבו וירגישו עליו בנוח. כך למשל, אפשר לקשט את הכסא עם סרטים או מדבקות בשביל שיראה לילד ידידותי יותר ומזמין. כסא גלגלים דורש השקעה וצריך לשמור עליו. שימון כסא הגלגלים וניקוי יומי שלו חשובים במיוחד בשביל שהוא יחזיק מעמד הרבה שנים.
על כסא גלגלים לבני נוער
גם בני נוער רבים זקוקים לכסא גלגלים. בני נוער שזקוקים לכסא גלגלי יכולים לפעמים לחוש על כך זעם וכעס מובנים. אולם, לכל בם נוער או בת נוער כסא גלגלים מהווה גם מעמסה וגם הקלה. הוא מעמיס עליהם כי הם היו מעדיפים להיות בריאים ולא להזדקק לו, ומצד שני הוא הקלה כי הוא מקל עליהם את ההתנהלות היומיומית ומשפר להם את איכות החיים.


כאשר הילד שלנו חולה במחלה קשה ליבנו נשבר. מעבר לכאב הנפשי הרב על הסבל שלו ושלנו אנחנו גם מתמלאים פעמים רבות בנוגע לעתידו.

כסא גלגלים לבני הגיל השלישי
אנשים רבים שמגיעים לגיל השלישי מוצאים את עצמם זקוקים להרבה יותר תמיכה וטיפול מאשר שהיו צעירים. בזקנה הגוף שלנו חלש יותר ופגיע יותר. קשישים רבים נופלים בבית ונפצעים ונזקקים לאחר מכן לתמיכה סיעודית. חלק חשוב בכל טיפול סיעודי הוא כסא גלגלים. כסא גלגלים מהווה עבור קשישים רבים את הדרך היחידה בה הם יכולים להתנועע. בעזרת כסא גלגלים אותם הקשישים יכולים לנוע ממקום למקום, להגיע החוצה וליהנות מקצת נחמה והקלה פיזית ונפשית.
כסא גלגלים לקשישים סעודיים
כסא גלגלים הוא כלי המתאים במיוחד לקשישים הנמצאים במצב סיעודי כי הוא מאפשר למי שמטפל בהם לטפל בהם בקלות רבה יותר. רוב הקשישים הסיעודיים לא מסוגלים לזוז בלי כסא גלגלים. בשביל רבים מהם כסא גלגלים הוא כמו זוג רגליים חדשות ומכאן גם נובעת החשיבות העצומה שלו בחיים שלהם. ככלל כסאות גלגלים יכולים לסייע מאוד ולגרום להקלה עצומה לאנשים שסובלים ממגבלה פיזית, וגם להקל על בני משפחתם ומי שמטפל בהם.
כסא גלגלים לאחר התקף לב ושבץ מוחי
פעמים רבות אנשים בני השלישי נזקקים לסיוע של כסא גלגלים לאחר שהם חוו התקף לב או שבץ מוחי. בדרך כלל שבץ מוחי והתקף לב נגרמים כתוצאה מכולסטרול גבוהה, לחץ דם גבוהה וגם השמנת יתר. מחלות אלו הן מחלות מסוכנות מאוד שיכולות אף להוביל למוות. מי שחלה בהם נזקק פעמים רבות לטיפול צמוד והוא לא מסוגל לקום מהמיטה. כסאות גלגלים מאפשר לצוות המטפל ולחולה עצמו לקום מהמיטה, לשבת וגם לצאת לטיולים קצרים בגינה. כסאות הגלגלים חשובים במיוחד לאוכלוסייה בת הגיל השלישי כי הם מאפשרים לה להזדקן בכבוד. כסאות הגלגלים הם כלי עזר חשוב בכל גיל ובגיל השלישי במיוחד.


אנשים רבים שמגיעים לגיל השלישי מוצאים את עצמם זקוקים להרבה יותר תמיכה וטיפול מאשר שהיו צעירים. בזקנה הגוף שלנו חלש יותר ופגיע יותר.

 

מכת תאונות הדרכים הפכה בשנים האחרונות מתופעה למגפה. בכל יום ניתן לשמוע על אנשים שנפצעו קשה בתאונת דרכים וסובלים כתוצאה ממנה מנכות.

כסא גלגלים עולה מדרגות של אורטופדיקה שטינר , הוא כסא גלגלים מדרגות המקצועי והאיכותי ביותר, הן בשל העובדה שאורטופדיקה שטינר מתמחה במתן שירותי פתרונות לצורכים כסא גלגלים עולה מדרגות והן בשל העובדה שכל מוצרי החברה עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר בארץ ומוכרים על ידי משרד הבריאות.

Joomla SEF URLs by Artio